بهمن ۱۴, ۱۳۹۵

سمپاشی منزل

سمپاشی منزل

سمپاشی منزل

 

سمپاشی منزل  پیشگیری کلید از بین بردن هر نوع حشرده در منزل و دفع آفات و حشرات موذی می باشد . معمولا حشرات موذی که در سمپاشی منزل دیده می شود شامل : انواع سوسک، مورچه، عنکبوت، جوندگان، کک، کنه، کرم ها، زنبورها، موریانه، ساس، سوسک ریز  و چندین نوع دیگر از حشراتسمپاشی منزل موذی می باشد .

سمپاشی منازل در طول دوره های منظم می تواند شما را به صورت دائمی از شر هر نوع حشرات موذی و آزاد دهنده راحت سازد . دفع حشرات در منزل باعث کاهش ابتلا به بیماری  کاهش ابتلا به بیماری های زیست محیطی و همچنین کاهش ابتلا به مسمومیت  های غذایی که توسط حشرات در منزل قابل انتقال است می شود .

سمپاشی منزل به در قسمت های مختلفی از منزل که بیشتر حشره دیده می شود مورد تمرکز قرار میگیرد . معمولا سمپاشی منزل شامل : سینک و ظرفشویی، کابینت، انباری، تخت و اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه، میز ها و مبل ها، دستشویی و حمام را مورد سمپاشی قرار می دهند .

سمپاشی منازل به دوره هایی شش ماهه نیاز می باشد . شما بعد از سمپاشی منزلتا در ۴ دوره متوالی می توانید به صورت مادالعمر از شر حشرات موذی راحت شوید . البته بازگشت حشرات موذی به منزل به شما مربوط می باشد . شما باید یکسری از راهکار هایی رو که مشاوران ما در هنگام مراجعه به منزل و انجام سمپاشی منزل به شما آموزش داده به دقت گوش کنید .

 

تلفن تماس و رزرو۰۹۱۹۷۱۵۹۳۸۹

تلفن تماس و رزرو۰۹۱۹۱۴۳۵۲۰۰

ای دی تلگرام : sampashiazin

 

 

 

 

سمپاشی ادارات    سمپاشی منزل    سمپاشی هتل    سمپاشی رستوران    سمپاشی مدرسه    سمپاشی مزارع    سمپاشی ویلا